Hakkımızda

Genel Müdür : İbrahim ATEŞ

Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye : 100.000,00 TL
Oda Sicil No : 24442
Ticaret Sicil No : 21639

Firmamız 1999 yılında Mersin merkezli olarak Gümrükleme işlemleri ile iştigal için kurulmuştur. 05.02.2000 tarihinde yürürlüğe giren 4458 sayılı Gümrük Kanunu’na uygun olarak Gümrük Müşavirliği şirketi olmuştur. Mersin, Adana, İskenderun Gümrük idarelerinden; İthalat, İhracat, Transit, Antrepo vb. Gümrük rejimleri, Kambiyo, Dış Ticaret’te danışmanlık ve Gümrük Müşavirliği’nin ana kolları ile ilgili konularda faaliyetlerine devam etmektedir.
Bu hizmetlere bağlı olarak bizler, işlemlerini yapmış olduğumuz 300’e yakın Firmaya, emtia yükleme ve boşaltmalarında Antrepo, depo ve sair işletmelerde organizasyonu yapmak, yurtiçi kara nakliye hizmet teminini şirketimizle ortak çalışması bulunan Den-ka Lojistik Ltd.Şti tarafından sağlanmaktadır.

ilkemiz;
Ülkemiz Ekonomisinin lokomotifi olan Dış Ticarete çalışan sizlerin isteklerinin; Mevzuat olarak bilgilendirme ve yönlendirme yaparak süratle ve uygun fiyatlar ile güvenilir bir şekilde karşılanmasıdır.
Ülkemiz Dış Ticaret hacminin yükseldiği bu dönemde; deneyimli, işine ve mesleğin etik kurallarına saygılı, güvenilir, özverili ve hizmete önem veren, Mersin merkez ofis, Adana irtibat ofisi, İskenderun şubesi ve toplam 40 personel ile hizmet için her an iletişiminizi bekler, alternatif bir Gümrük Müşavirliği şirketi olarak aklınızda bulunması hususunu bilgilerinize arz ederiz.
Birlikte çalışmak umudu ve hizmet vermek arzusu ile iyi çalışmalar dileriz.
*Firmamız ISO 9001-2000 Kalite Belgesi’ne haizdir.